Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Zimnica – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

765 000 zł123 m² 6 219,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację piękny / sąsiedztwo lasu / działka 1400 mkw Polecam nowy dom wolnostojący do wykończenia usytuowany przy lesie w malowniczej części Zimnicy, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Zimnica

Zimnica,dolnośląskie

529 900 zł300 m² 1 766,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Zapraszam na bezpłatną prezentację rozpoczęta budowa / piękna działka / sąsiedztwo lasu Polecam uroczą działkę wraz z rozpoczętą budową oddaloną ok. 4 km od Oleśnicy - w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zimnica

Zimnica,dolnośląskie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- zimnica / stan deweloperski / świetna lokalizacja magda janik, tel. Polecam dom parterowy wolnostojący w miejscowości Zimnica. Dom wybudowany w 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zimnica

Zimnica,dolnośląskie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zimnica

Zimnica,dolnośląskie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam dom parterowy wolnostojący w miejscowości Zimnica. Dom wybudowany w 2009 roku wg projektu Murator D79 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Dom Solniki Wielkie

Solniki Wielkie(Zimnica + 6 km)

430 000 zł240 m² 1 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:830 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. całkowitej ok. 240 m2 usytuowany w Solnikach Wielkich gm. Bierutów; oleśnica w odległości 7 km. Piwnica: pomieszczenie zaadoptowane pod biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice(Zimnica + 16 km)

430 000 zł128 m² 3 359,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmina Czernica. Domy sprzedawane w stanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij